preloader

O nas

M2 Nieruchomości dobrych wartości

Nieruchomości dobrych wartości

Zaufaj doświadczeniu i kreatywności na rynku nieruchomości

Nasza firma wyszukuje, a także oferuje nieruchomości w Legnicy, zapewniając kompleksową obsługę, od momentu oględzin nieruchomości, poprzez proces wszelkiego rodzaju formalności, skończywszy na finalizacji umowy, jaką jest zakup nieruchomości w Legnicy i okolicach. Jesteśmy zespołem, który ma doświadczenie w branży nieruchomości, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, dzięki czemu naszym klientom możemy zaoferować najlepsze z możliwych usług na rynku. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że wybrane mieszkanie będzie miało jedną z najniższych cen na rynku. Kompleksowa obsługa, a także szeroki zakres naszych usług, pozwoli każdemu poczuć się wyjątkowo traktowanym przez nasz zespół. Sprzedaż mieszkań Legnica i okolice. Jeśli poszukujesz mieszkania na sprzedaż w Legnicy lub okolicach nie mogłeś trafić lepiej.

Nasza firma pomoże Ci w zakupie znajdując odpowiednie Nieruchomości

Legnica to piękne i przyjazne dla mieszkańców miasto.

Dlatego warto zamieszkać właśnie w nim. W wymarzonym lokalu, który nasza firma znajdzie specjalnie dla Ciebie, a także zajmie się wszystkimi formalnościami. Niezależnie od tego, czy poszukujesz mieszkania w stanie deweloperskim w Legnicy i okolicach , czy też mieszkania przygotowanego pod tak zwany klucz. W naszej firmie zajmujemy się także sprzedażą mieszkań z drugiej ręki, których cena nieruchomości za m2 jest o wiele niższa od tej, oferowanej w nowym budownictwie. Kamienica z duszą, mieszkanie w blokach z wielkiej płyty? To dla nas żaden problem. Jeśli zakup mieszkania będzie finansowany z kredytu, nie masz się, o co martwić z nami przejdziesz cały proces bezboleśnie w szybki i bezproblemowy sposób, ponieważ dla naszych klientów, chcemy zawsze jak najlepiej.

Wynajem mieszkań Legnica i okolice

Nie chcesz decydować się od razu na zakup nieruchomości w Legnicy?

To nie problem, nasza firma zajmuje się także wynajmem mieszkań i nieruchomości. Dzięki nam znajdziesz odpowiednie lokum, które Będzie zlokalizowane w dogodnej dla ciebie okolicy w zależności od potrzeb. Możesz z nami wynająć nieruchomość w centrum Legnicy lub na jej obrzeżach, aby móc się Cieszyć ciszą i spokojem. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości w Legnicy lub okolicach i poszukujesz osób, które mogłyby w nim zamieszkać, pomożemy Ci znaleźć odpowiednich lokatorów, którzy dadzą Ci pasywny zysk co miesiąc, a także pomożemy przy podpisywaniu umowy najmu na Twoich warunkach. Niezależnie od tego ile metrów kwadratowych ma twoja nieruchomość w Legnicy lub okolicach z nami znajdziesz lokatorów i wynajmiesz mieszkanie, bez najmniejszego problemu, na podstawie w pełni bezpiecznej umowy. Nasza firma zajmuje się wszystkimi nieruchomościami w Legnicy i okolicach, dlatego niezależnie od tego, czy chcesz kupić, czy sprzedać mieszkanie, dom lub działkę w Legnicy lub okolicach możesz się do nas zgłosić, a my pomożemy Ci przy wszelkiego rodzaju formalnościach, a także prezentacji nieruchomości w atrakcyjny sposób dla przyszłych nabywców.

Zobacz nasz zespół

Profesjonalna obsługa Twojej nieruchomości

 

Małgorzata Gluza-Skiba

WŁAŚCICIEL BIURA

 m.skiba@nieruchomoscim2.pl   +48 507 344 821
Zobacz moje oferty
 

Sara Szajda

KONSULTANT DS. NIERUCHOMOŚCI

 s.szajda@nieruchomoscim2.pl   +48 +48537207071
Zobacz moje oferty

Kompleksowa obsługa

Kupno / Sprzedaż / Wynajem - Kompleksowa obsługa, od momentu oględzin nieruchomości, poprzez proces wszelkiego rodzaju formalności, skończywszy na finalizacji umów.

Wynajem nieruchomości Jelenia Góra

Kupno

Pomożemy Tobie kupić najkorzystniejszą ofertowo nieruchomość

Sprzedaż nieruchomości Jelenia Góra

Sprzedaż

Sprzedamy Twoją nieruchomość szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie

Kupno nieruchomości Jelenia Góra

Wynajem

Wynajmiemy dla Ciebie lub za Ciebie Twoją nieruchomość

© 2019 Nieruchomości M2 - wszystkie prawa zastrzeżone.

Design / system: Facebros.pl